Prva liga

Novi poraz GOŠK-a, prvi bodovi Čapljine

U derbiju trećeg kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine Zvijezda je u Gradačcu nanijela GOŠK-u poraz postigavši gol u sudačkoj nadoknadi.
Sport / Nogomet | 22. 08. 2020. u 19:51 S.B. | Bljesak.info

U debiju novog trenera Darija Damjanovića domaća Zvijezda slavila je pobjedu golom Aleksandra Milakovića u drugoj minuti sudačke nadoknade. Zvijezda je uspjela postići gol u samoj završnici, iako je posljednjih desetak minuta imala igrača manje zbog crvenog kartona za Nikolu Mazića.

GOŠK, koji je po mnogima glavni favorit za osvajanje prvog mjesta, doživio je tako drugi poraz u prva dva kola.

Prvi poraz doživjelo je i Posušje, koje je izgubilo u Travniku s 0:1. Jedini gol postigao je Neven Vujica u 43. minuti.

Prve bodove u sezoni upisala je Čapljina koja je s 3:1 svladala Radnik iz Hadžića. Gosti su poveli u 32. minuti preko Aldena Vladavića, no u drugom dijelu domaćin je postigao tri gola.

Strijelci su bili Elmin Hadžikadunić iz jedanaesterca, Milorad Albijanić te Anes Agović, koji je zabio u sudačkoj nadoknadi.

Nakon tri kola jedini sa stopostotnim učinkom je NK Vis Simm Bau. Klub iz Kosove kod Maglaja došao je do treće pobjede, a ovaj put stradao je Slaven u Živinicama (3:0).