Bundesliga

Novi pogodak Kramarića

Hrvatskom napadaču je to bio 46. pogodak u dresu Hoffenheima u elitnom razredu njemačkog nogometa čime se na klupskoj ljestvici strijelaca izjednačio sa Sejadom Salihovićem koji je u Bundesligi također, zabio 46 golova.
Sport / Nogomet | 16. 03. 2019. u 19:08 Bljesak.info

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić nastavlja sa sjajnim igrama u dresu Hoffenheima. U susretu 26. kola njemačkog prvenstva Kramarić je postigao jedini pogodak za svoj sastav u gostujućem remiju kod Stuttgarta 1-1.

Gosti su poveli u 43. minuti nakon što je Ishak Belfodil ušao u kazneni prostor i asistirao Kramariću za njegov već 18. gol ove sezone u svim natjecanjima, pri čemu 13. u Bundesligi.

Međutim, računajući sva natjecanja Salihović je najbolji klupski strijelac sa 67 golova, dok su Kramarić i Vedad Ibišević zabili po 54 gola. Četvrti je Robertio Firminho koji je postigao 49 golova.

Domaćin je uspio izjednačiti u 66. minuti preko Stevena Zubera.

RB Leipzig je u Gelsenkirchenu pobijedio Schalke sa 1-0 osvojivši važne bodove u borbi za Ligu prvaka. Pitanje pobjednika riješio je Timo Werner u 14. minuti.

Wolfsburg je pobijedio Fortunu Dusseldorf sa 4-2.