Premier liga

Novi kiks Tottenhama

Tako se je nastavio crni niz Tottenhama, koji je u posljednjih 17 dana ispao iz FA kupa od Norwicha, u prvenstvu je poražen od Wolverhamptona (2-3) i Chelseaja (1-2), te u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka kod kuće od Leipziga (0-1).
Sport / Nogomet | 07. 03. 2020. u 21:39 Bljesak.info

Mourinhov Tottenham opet je kiksao, u 29. kolu Premier lige je u gostima kod Burnleyja odigrao 1-1. Domaćini su poveli golom Chrisa Wooda u 13. minuti, a remi "spursima" donio je Dele Alli u 50. iz penala.

Nogometaši Liverpoola u subotu su na svom terenu svladali Bournemouth s 2-1. U 9. minuti Callum Wilson je šokirao Anfield, ali su "redsi" uspjeli preokrenuti već u prvom poluvremenu golovima Mohameda Salaha (25) i Sadia Manea (33).

I novak u Premier ligi Sheffield United ima izgleda da se dokopa Lige prvaka, na domaćem terenu je dobio posljednjeplasirani Norwich sa 1-0 pogotkom Billyja Sharpa (36), prenosi Hina.