Konkurenti rade za Juventus

Novi kiks milanskog Intera, Roma pregazila SPAL u gostima

Susret između Intera i Fiorentine završio je 0:0, čime je loša forma Intera nastavljena. Iako su protiv Viola dva puta pogađali okvir gola, generalno nisu odigrali pravu utakmicu i možemo reći kako je remi najpravedniji rezultat.
Sport / Nogomet | 23. 07. 2020. u 00:26 Bljesak.info

Serie A je stigla do 35. kola, a u srijedu je odigrano šest utakmica.

Najzanimljiviji dvoboj, barem ako se gleda rasplet na vrhu, odigran je na Giuseppe Meazzi gdje je Inter dočekao Fiorentinu.

Nerazzurri su novim posrtajem dodatno otvorili prostor Juventusu ka novom naslovu prvaka, koji sada ima šest bodova prednosti pred Interom.

Susret između Intera i Fiorentine avršio je 0:0, čime je loša forma Intera nastavljena. U zadnjih su šest kola osvojili tek devet od 19 bodova, a tako se Staru damu ipak ne može svrgnuti s trona.

Iako su protiv Viola dva puta pogađali okvir gola, generalno nisu odigrali pravu utakmicu i možemo reći kako je remi najpravedniji rezultat.

Marcelo Brozović je u igru je ušao tek u 76. minuti umjesto Gagliardinija.

Roma je na gostovanju kod otpisanog SPAL-a uvjerljivo slavila sa 6:1.

Poveli su Rimljani pogotkom Nikole Kalinića već u 10. minuti, no za domaće je u 24. poentirao Cerri.

Ipak, do kraja utakmice zabijala je samo jedna momčad. Carles Pérez je do poluvremena vratio prednost Vučici, a u nastavku su pobjedu potvrdili Kolarov, Zaniolo te Bruno Peres dvama pogocima.

Kalinić je odigrao svih 90 minuta, a ovo mu je bio četvrti pogodak u 14. nastupu u prvenstvu ove sezone.

Parma je svladala Napoli 2:1, a Napolitanci su pokazali kako se njihova promjenjiva igra nakon nastavka sezone i dalje nastavlja.

Strijelci su bili Gianluca Caprari (46.) i Dejan Kuluševski (87.), dok je za Napoli uspješan bio Lorenzo Insigne (54.).