Milan je ponovno velik

Novi dvojac REBIBRA briljira: Milan utrpao pet golova protiv Bologne

U utakmici 34. kola Serije A, Milan je slavio protiv Bologne sa 5:1. Ibrahimović je asistirao Rebiću za novi pogodak.
Sport / Nogomet | 19. 07. 2020. u 00:02 Bljesak.info

U utakmici 34. kola Serije A, Milan je slavio protiv Bologne sa 5:1, a hrvatski nogometaš Ante Rebić je odigrao još jednu sjajnu utakmicu i postigao pogodak za Milan.

Domaćini su došli u vodstvo golom Saelemaekersa u 10. minuti, a već petnaest minuta kasnije je bilo 2:0 nakon gola Calhanoglua.

Tommiyasu je smanjio za Bolognu, a Bennacer je povisio na 3:1 za Milan.

U 57. minuti Rebić je zabio gol silovitim udarcem, a Rebićevom golu za 4:1 prethodila je asistencija Zlatana Ibrahimovića. Konačnih 5:1 postavio je Davide Calabria.

Peti je ovo gol hrvatskog reprezentativca nakon povratka s prisilne pauze uzrokovane pandemijom. Osim Bologni, zabijao je Juventusu, Laziju, Romi i Lecceu.

Sveukupno gledano, ovo je 26-godišnjem krilnom napadaču 11. gol u Serie A, a sve ih je postigao u ovoj kalendarskoj godini.

MIlan je po povratku Serije A, nakon korona stanke, postigao najviše golova - 25 ukupno.