Repovi derbija

Nogometaši Borussije bijesni na suca nakon poraza od Bayerna

Nogometaši Borussije nisu skrivali nezadovoljstvo suđenjem nakon poraza od Bayerna u najvećem njemačkom derbiju. "Ako date najveću utakmicu u Njemačkoj sucu koji je već namještao utakmice, što uopće možete očekivati'", zapitao se Jude Bellingham.
Sport / Nogomet | 05. 12. 2021. u 11:17 Bljesak.info

Nogometaši minhenskog Bayerna preokretom su stigli do pobjede u velikom derbiju 14. kola njemačke Bundeslige protiv Borussije Dortmund, utakmica je završila rezultatom 3:2.

Nogometaši dortumundskog sastava bili su ogorčeni suđenjem Felixa Zwayera kojeg su okružili na terenu nakon što je odsvirao kraj susreta. Imali su mu štošta za prigovoriti, a kritike su se nastavile i pred televizijskim kamerama.

Na susretu su zabilježene dvije sporne situacija, prva je bila u 53. minuti susreta kada je Marco Reus srušen u kaznenom prostoru Bayerna, ali sudac nije pregledavao VAR snimku, dok je druga sporna situacija bila u 74. minuti.

Tada je, nakon pregledavanja VAR snimke, Zwayer dosudio kazneni udarac za minhenski sastav. To je jako razljutilo nogometaše dortmunskog sastava koji nisu birali riječi pred kamerama.

"Za mene to nije bio jedanaesterac. Hummels uopće nije gledao prema lopti, a ona ga pogađa. Ako date najveću utakmicu u Njemačkoj sucu koji je već namještao utakmice, što uopće možete očekivati'", zapitao se Jude Bellingham nakon susreta, piše Gol.hr.

"Za mene to nije bio jedanaesterac. Hummels uopće nije gledao prema lopti, a ona ga pogađa. Ako date najveću utakmicu u Njemačkoj sucu koji je već namještao utakmice, što uopće možete očekivati'", zapitao se Jude Bellingham nakon susreta.

Ništa blaži nije bio ni Erling Haaland koji se pred kamerama suzdržavao od psovki.

"Kada pričamo o suđenju, mislim da je ovo bilo skandalozno", rekao je Halland pa se osvrnuo na jedanaesterce. Tvrdi kako je na Reusu bio čisti kazneni udarac, a potom je prokomentirao odluku Zwayera da ne ide gledati VAR snimku.

"Pitao sam ga zašto nije otišao pogledati VAR snimku. Rekao je da nema potrebe, ali tako arogantno... Ne, moram se smiriti malo. Bio je arogantan, neću reći ništa više od toga".