Ništa od senzacije

Borac u zadnjim minutama produžetka ostao bez prolaza!

Banjalučki Borac pobijedio je rumunjski Cluj s 2:1, ali ipak neće u drugo kolo kvalifikacija za Ligu prvaka jer je rumunjski prvak u prvoj utakmici slavio s 3:1.
Sport / Nogomet | 13. 07. 2021. u 22:34 S.B. | Bljesak.info

Utakmica je odlučena u produžetku u kojem je Cluj tek u zadnjim minutama okrunio svoju ogromnu dominaciju i fantastičnim golom Alexandrua Chipciua došao do prolaza.

Tako je Borac ispao zbog jednog gola, a da je ostalo vrijediti staro pravilo prošao bi dalje, jer je u Rumunjskoj bilo 3:1, a u Banja Luci 2:0.

No, i ta pobjeda u regularnom dijelu veliko je iznenađenje, pošto je Cluj bio ogromni favorit što je, uz puno muka, i potvrdio.

Borac je cijelu utakmicu bio u podređenom položaju, no od 60. do 64. minute postigao je dva gola i bio je blizu čuda. Pun stadion u delirij su doveli Stojan Vranješ i Panagiotis Moraitis.

Utakmica je otišla u produžetak, a tek u 118. minuti Chipciu je postigao gol i odveo Rumunje dalje.