Premier League

Nikad lošiji United na startu Premier lige, remi s Arsenalom

Crveni vragovi su poveli u 45. minuti kada je sjajno pogodio McTominay koji je tako stigao do prvog gola na Old Traffordu. Topnici su do izjednačenja stigli u 58. minuti preko Aubameyanga.
Sport / Nogomet | 01. 10. 2019. u 07:44 Bljesak.info

Manchester United i Arsenal su u derbiju sedmog kola Premier lige na Old Traffordu odigrali 1:1.

Malo toga su gledatelji vidjeli u prvom poluvremenu, do 27. minute nije bilo nijednog udarca, što je najduže razdoblje da se na neku prijetnju prema golu ove sezone čekalo u Premier ligi.

Crveni vragovi su poveli u 45. minuti kada je sjajno pogodio McTominay koji je tako stigao do prvog gola na Old Traffordu.

Topnici su do izjednačenja stigli u 58. minuti preko Aubameyanga koji je tako postao prvi igrač Arsenala nakon Dennisa Bergkampa koji je u sedam kola zabio sedam golova.

Arsenal je četvrti s 12 bodova, devet manje od vodećeg Liverpoola, dok je United deseti s devet bodova. Ovo je prvi put u povijesti Premier lige da Crveni vragovi nakon sedam kola imaju manje od deset bodova.