Ni prvi ni zadnji

Neymar namjerno isprovocirao crveni karton zbog sestrina rođendana?

Nakon utakmice više pisalo o crvenom kartonu za Neymara, a nagađa se kako je Brazilac namjeno zaradio isključenje jer se približava od njegove sestre rođendan, a neki spominju i karneval kao razlog Neymarovog crvenog kartona.
Sport / Nogomet | 24. 02. 2020. u 11:52 Bljesak.info

Brazilski nogometaš Neymar zaradio je crveni karton protiv Bordeauxa u posljednjim trenucima susreta.

Inače, u posljednjem susretu 26. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na Parku prinčeva pobijedio Bordeaux sa 4:3.

Gosti su poveli u 18. minuti pogotkom Koreanca Hwanga Ui-Joa nakon ubačaja Tome Bašića iz kornera. Samo sedam minuta kasnije na asistenciju Angela di Marije izjednačio je Edison Cavani rekordnim 200-tim pogotkom u dresu pariškog kluba.

PSG je okrenuo rezultat u početkom sudačke nadoknade, a više sretno nego spretno ramenom je zabio Marquinhos na još jednu Di Marijinu asistenciju.

Kada se već činilo kako će PSG na odmor s golom prednosti, Bordeaux je izjednačio nakon poklona domaćeg vratara Sergia Rica koji je ispucavajući povratnu loptu pogodio Pabla od kojeg se lopta odbila u gol.

Francuski prvak je stigao do nove prednosti u 63. minuti, kada se u gužvi u kaznenom prostoru najbolje snašao Marquinhos postigavši svoj drugi gol na utakmici. Korak bliže pobjedi PSG je stigao u 69. minuti nakon sjajne akcije Cavanija i Mbappea koju je mladi francuski napadač okrunio golom za 4:2. Bordeaux se nije želio predati i gosti su u 83. minuti smanjili preko Rubena Parda.

U svakom slučaju znamo da Neymar nije nikada bio na glasu kao veliki profesionalac, ali ovo se ponavlja iz godine u godinu i uistinu postaje smiješno.