Poker Intera

Nerazzuri se vratili na drugo mjesto, Brozović odigrao cijeli susret

U prvom poluvremenu momci Antonija Contea tek su jednom zatresli domaću mrežu. Strijelac je bio Antonio Candreva u 37. minuti. Zato se u prvoj polovici drugog dijela prelomila utakmica, a golove su postigli Biraghi , Sanchez i Gagliardini.
Sport / Nogomet | 17. 07. 2020. u 00:02 Bljesak.info

Nogometaši Intera slavili su na gostovanju kod novog-starog drugoligaša SPAL-a. Rezultat je bio 4:0 za Nerazzurre, a sva četiri gola postigli su različiti strijelci.

U prvom poluvremenu momci Antonija Contea tek su jednom zatresli domaću mrežu. Strijelac je bio Antonio Candreva u 37. minuti.

Zato se u prvoj polovici drugog dijela prelomila utakmica kada su golove postigli Biraghi (55'), Sanchez (60') i Gagliardini (74').

Ovom pobjedom, Inter je zasjeo na drugo mjesto ljestvice nakon dugo vremena, imaju šest bodova manje pet kola prije kraja od vodećeg Juventusa.

Atalanta puše za vrat Interu sa bodom manje, dok je i Lazio još u igri za drugo mjesto, imaju dva boda manje od kluba s Meazze.

U ranijoj utakmici danas, Genoa je potopljena u Torinu od istoimenog domaćina rezultatom 3:0.