Novi šok

Ne pomaže ni Baka: Olimpik opet slavio na Grbavici!

Željezničar je izgubio od Olimpika (1:2), drugi put u mjesec dana, te se tako oprostio od lova na europske pozicije.
Sport / Nogomet | 25. 04. 2021. u 18:49 S.B. | Bljesak.info

Ni novi trener Blaž Slišković nije pomogao Željezničaru da dođe do prve pobjede u 2021. godini. Željezničar je na svom terenu izgubio od Olimpika i to drugi put u samo pet tjedana!

Ovaj put Olimpik je slavio s 2:1 i izašao iz zone ispadanja, a vjerojatno usput zatvorio vrata Željezničaru što se tiče plasmana u Europu.

Željezničar je poveo preko Petra Boje u 16. minuti, no Olimpik je već do odmora uspio izjednačiti, a strijelac je bio Đoko Milović.

U nastavku su domaći krenuli ofenzivno po pobjedu, no u 73. minuti doživjeli su novi šok. Strijelac za 2:1 i konačnu pobjedu bio je Aladin Šišić.

Željezničar tako i dalje nema pobjede u proljetnom dijelu, a u idućem kolu gostuje kod Sarajeva.