Serie A

Napolijevih pet od pet; Efektan pogodak Marca Pjace protiv Lazija

Hrvatski napadač Marko Pjaca bio je strijelac za Torino drugu utakmicu zaredom, postigao je jedini pogodak svoje momčadi u 1:1 (0:0) domaćem remiju protiv Lazija.
Sport / Nogomet | 23. 09. 2021. u 22:47 Bljesak.info/Hina

Napoli je zadržao stopostotni učinak u Serie A i nakon 5. kola uvjerljivom 4:0 (2:0) gostujućom pobjedom protiv Sampdorije u Genovi.

Dvostruki strijelac bio je Osimhen (10, 50), a po jednom su mrežu domaćih tresli Ruiz (39) i Zielinski (59).

Vodeći Napoli ima maksmimalnih 15 bodova, dva više od Intera i MIlana, dok je Sampdoria 13. s pet bodova.

Roma je pogotkom Tammyja Abrahama u 36. minuti svladala Udinese 1:0 i trenutačno je na četvrtoj poziciji sa 12 bodova.

Hrvatski napadač Marko Pjaca bio je strijelac za Torino drugu utakmicu zaredom, postigao je jedini pogodak svoje momčadi u 1:1 (0:0) domaćem remiju protiv Lazija, također u susretu 5. kola talijanske Serie A.

Trener Ivan Jurić je Pjacu na travnjak poslao u 74. minuti umjesto Josipa Brekala, a samo dvije minute potom 26-godišnji napadač je glavom zatresao mrežu gostiju iz Rima nakon ubačaja Singa.

Lazio se poraza spasio iz kaznenog udarca kojega je u prvoj minuti sudačke nadoknade realizirao Immobile. Prethodno je Djidji nespertno oborio Muriqija u svom kaznenom prostoru.

Sedmi Lazio sada ima osam bodova, jedan više od devetog Torina.