U duhu Maradone

Napoli razbio Lazio, sami su na vrhu Serie A

Napolitance su do pobjede odveli Zielinski (7), Mertensa (10, 29) i Ruiz (85). Napoli je vodeći s 35 bodova, Milan ima 32, a Inter 31 bod.
Sport / Nogomet | 29. 11. 2021. u 00:05 Bljesak.info

Nogometaši Napolija svladali su na svom stadionu Lazio s 4-0 i odvojili se na vrhu Serie A.

Napolitance su do pobjede odveli Zielinski (7), Mertensa (10, 29) i Ruiz (85).

Posebno se istaknuo Dries Mertens, najbolji strijelac u povijesti Napolija, s dva efektna pogotka.

Prije same utakmice otkriven je kip koji prikazuje preminulu argentinsku nogometnu legendu Diega Armanda Maradonu, po kojem se sada zove stadion u Napulju.

Kip je djelo Daria Carusa, a postavljen je ispred svlačionice domaće ekipe, dok je svečanost uveličao i predsjednik FIFA-e Gianni Infantino, javlja Hina.

Napoli je vodeći s 35 bodova, Milan ima 32, a Inter 31 bod.

Ranije je Roma na svom Olimpicu svladala Torino 1-0 golom Abrahama iz 32. minute. Milan je izgubio kod kuće od Sassuola 1:3.

Bologna je također u nedjelju kao gost svladala Speziju 1:0, pogotkom Arnautovića u 83. minuti iz penala.

Inter i Atalanta upisali su pobjede u subotu. Momčad iz Bergama svladala je u gostima veliki Juventus, dok su Nerazzurri pobijedili Veneziju 2:0, također u gostima.