Bundesliga

Nakon pobjede nad M'gladbachom Bayernu treba još jedna pobjeda za naslov

Bayernu tri kola prije kraja prvenstva trebaju još tri boda za novi naslov prvaka. Bavarci su u subotu upisali pobjedu protiv Borussije Moenchengladbach rezultatom 2:1.
Sport / Nogomet | 13. 06. 2020. u 22:49 Bljesak.info

U 31. kolu Bundeslige, njemački prvak Bayern došao je do pobjede na Allianz Areni protiv Borussije Moenchengladbach rezultatom 2:1.

Prvi gol u derbiju kola postigli su gosti, ali je poništen zbog nedozvoljene pozicije, a Bayern je u vodstvo došao u 26. minuti.

Tada je veliku greški napravio golman gostiju Sommer, a to je iskoristio Zirkzee, koji je pogodio praznu mrežu.

Izjednačenje je stiglo samo deset minuta kasnije, a strijelac je bio igrač Bayerna. Naime, Pavard je postigao autogol, te je izjednačio rezultat na 1:1.

Ipak, u završnici Bayern dolazi do sva tri boda golom Goretzke. Pavard se iskupio asistencijom.

Ivan Perišić je igrao do 89. minute.

Bayernu tri kola prije kraja prvenstva trebaju još tri boda za novi naslov prvaka.