Zrinjevci i štiglići

Najmlađi Plemići osvojili drugo mjesto na Međunarodnom turniru "Prvi Koraci"

Zrinjevci HŠK Zrinjski natjecanje su završili u četvrtfinalu,dok su Štiglići HŠK Zrinjski nastupili s dvije momčadi
Sport / Nogomet | 31. 03. 2018. u 16:27 Bljesak.info

Nogometna Škola HŠK Zrinjski na Međunarodnom turniru Prvi Koraci nastupila je s dvije kategorije Zrinjevci (2007.g.) i Štiglići (2009.g.).

Zrinjevci HŠK Zrinjski natjecanje su završili u četvrtfinalu, gdje su izgubili pred sam kraj utakmice od NK Adriatic Split pogotkom iz jedanaesterca. Ovo je Zrinjevcima bio prvi poraz na turniru i prvi primljeni pogotci.

Štiglići HŠK Zrinjski na ovome turniru nastupili su s dvije momčadi ( HŠK ZRINJSKI (B) i HŠK ZRINJSKI (C)). HŠK Zrinjski (C) iz natjecanja je ispao u skupinama, dok je HŠK Zrinjski (B) odličnim igrama stigao do samog finala turnira u kojem su poraženi od HNK Hajduka i tako su najmlađi Plemići osvojili drugo mjesto na ovome turniru.