Premier League

Mourinho nemoćan protiv Pepa: Građanima 11. pobjeda u nizu!

City je u subotu na Etihadu u 24. kolu Premier lige s 3:0 pobijedio Tottenham, upisavši 11. prvenstvenu pobjedu u nizu.
Sport / Nogomet | 13. 02. 2021. u 20:35 Bljesak.info

Manchester City upisao je i 11. pobjedu u nizu u Premier ligi, a 16. zaredom ukupno.

Građani su u subotu na Etihadu u 24. kolu Premier lige s 3:0 pobijedili Tottenham.

Poveli su Građani u 23. minuti iz penala kojeg je realizirao Rodri nakon prekršaja nad Gundogan.

U nastavku je s dva gola pitanje pobjednika riješio upravo njemački reprezentativac Ilkay Gundogan (50, 66).

Prethodno je Leicester City nadigrao aktualnog prvaka Liverpool (3:1), a važnu gostujuću pobjedu izborio je Burnley na gostovanju kod Crystal Palacea (0:3).

Na ovoj utakmici branič Burnleya Ben Mee teško se ozlijedio u sudaru s napadačem Crystal Palacea Jordanom Ayewom, te je teren morao napustiti na nosilima.

U večernjem terminu Brighton dočekuje Aston Villu na Falmeru.

City je vodeći s 53 boda, sedam više od Leicestera, koji ima i utakmicu više, dok je Tottenham osmi s 36 bodova.