Vratili titulu u Mostar

Mostar Stari Grad prvak BiH!

Mostar Stari Grad je u majstorici finala prvenstva BiH svladao Salines i tako osvojio titulu prvaka Bosne i Hercegovine.
Sport / Nogomet | 24. 04. 2021. u 19:33 S.B. | Bljesak.info

Mostar Stari Grad ponovno je prvak Bosne i Hercegovine! Mostarci su u odlučujućoj utakmici finala doigravanja svladali tuzlanski Salines sa 7:4 i tako preuzeli natrag naslov najboljeg u državi.

Tako su Mostarci slavili u finalu s 2-1 u pobjedama, a zanimljivo obje pobjede ostvarili su sa 7:4. Ovim su Mostarci izborili plasman u Ligu prvaka, što je također bio cilj.

Mostarci su poveli s 4:0 i tako riješili pitanje pobjednika i prije vremena. Nermin Kahvedžić postigao je tri gola, po dva su postigli Anel Radmilović i Jovan Lazarević, a jedan Marijo Aladžić.

Davor Arnautović i Slobodan Rajčević bili su strijelci za Tuzlake.

Titula prvaka BiH vratila se u redove četverostrukog državnog prvaka, koji samo prošle sezone nije osvojio naslov i to zato jer je sezona prekinuta pa je naslov dodijeljen Salinesu.

Mostarci su tako osvojili prvi od dva naslova koji namjeravaju osvojiti ove sezone, budući da ih još čeka finale Kupa BiH sa Zrinjskim.