Monaco - PSG 0-4

Teška kriza i novi poraz Monaca

Bio je to već šesti poraz momčadi iz Kneževine u zadnjih sedam kola, a Monaco je već 12 kola bez pobjede i sve se više približava drugoj ligi.
Sport / Nogomet | 11. 11. 2018. u 23:00 Bljesak.info

Nogometaši PSG-a deklasirali su na gostovanju Monaco sa 4-0 u susretu 13. kola francuskog prvenstva upisavši i 13. pobjedu ove sezone u Le Championnatu.

Pobjeda francuskog prvaka je mogla biti i uvjerljivija i domaćin može biti sretan što je primio 'samo'četiri gola.

Gosti su već nakon 11 minuta vodili 2-0 golovima Edisona Cavanija (4, 11). Isti je igrač zabio i treći gol u 53. minuti, a na 4-0 je povisio Neymar iz kaznenog udarca u 64. minuti.

Bio je to već šesti poraz momčadi iz Kneževine u zadnjih sedam kola, a Monaco je već 12 kola bez pobjede i sve se više približava drugoj ligi. Trenutačno se nalazi na 19. mjestu sa svega sedam bodova.

Na ljestvici vodi PSG sa 39 bodova, na drugom mjestu je Lille sa 26 bodova, Montpellier je treći sa 25 bodova, a zatim slijede Lyon (24), St Etienne (23) i Marseille (22), prenosi Hina. Posljednja dva mjesta koja vode u niži rang natjecanja drže Monaco (7) i Guingamp (7).