Liga prvaka

Modrić: Hvala San Siru na posebnom trenutku

Hrvatski reprezentativac dobio je ovacije i pljesak publike kada je izlazio iz igre.
Sport / Nogomet | 16. 09. 2021. u 08:58 Bljesak.info

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić odigrao je 80 minuta u prvom kolu skupine D, na gostovanju u Milanu njegov Real Madrid svladao je Inter 1:0 pogotkom Rodryga u 89. minuti.

Modrić je odigrao solidnu utakmicu, a na travnjaku ga je zamijenio novopridošli mladi Francuz Eduardo Camavinga koji je lijepo asistirao Brazilcu za pobjednički pogodak, prenosi HRT.

Hrvatski reprezentativac dobio je ovacije i pljesak publike kada je izlazio iz igre, i domaći navijači prepoznali su njegovu veličinu.

''Najbolji način za započeti Ligu prvaka. Hvala San Siru na posebnom trenutku'', napisao je Modrić na Instagramu nakon utakmice.