Fantastična partija

Hrvatski kapetan briljirao u pobjedi Real Madrida

Fantastičnu partiju Luka Modrić okrunio je pogotkom u 74. minuti, zabivši za 3-1 prekrasnim volejom.
Sport / Nogomet | 24. 11. 2019. u 08:57 Bljesak.info

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 14. kola nogometnog prvenstva Španjolske Real Madrid je na stadionu Santiago Bernabéu protiv Real Sociedada slavio sa 3-1, a Luka Modrić je odigrao fantastičnu utakmicu, upisavši pogodak i dvije asistencije.

Gosti su poveli u 2. minuti nakon velika greške Sergia Ramosa. On je vraćao loptu golmanu, no ona je završila u nogama Williana Joséa, koji je neočekivani poklon pretvorio u pogodak.

Real Madrid je izjednačio u 37. minuti iz prekida. Slobodni udarac sa desnog krila odlično je izveo Luka Modrić, a Karim Benzema je glavom pospremio loptu u mrežu. Početkom drugog poluvremena, u 47. minuti, "kraljevski klub" prelazi u vodstvo. Strijelac je Federico Valverde, a asistent je ponovno Luka Modrić, prenosi Hina.

Fantastičnu partiju Luka Modrić okrunio je pogotkom u 74. minuti, zabivši za 3-1 prekrasnim volejom. Osam minuta kasnije trener Zinédine Zidane izvadio ga je iz igre uz ovacije domaćih navijača.