Nastavlja se jalova serija Zrinjskog

Mladost DK i Zrinjski remizirali bez golova

Remi u Doboj Kaknju
Sport / Nogomet | 09. 03. 2019. u 16:53 Bljesak.info

Mladost je u 22. kolu Premijer lige BiH dočekala Zrinjski, a na kraju u ovom dvoboju pobjednika nije bilo, 0:0.

Otvoreno su obje ekipe igrala u prvom poluvremenu. Nešto bolji je domaći tim bio u uvodnim minutama, ali usprkos nekoliko opasnih napada, nisu imali prave završnice.

Potom se i Zrinjski malo probudio. Imali su nekoliko opasnih napada, a u jeku ofenzive gostiju dogodila se dobra šansa za Mladost, ali je Arežina iz dobre pozicije izblokiran.

Plemići su na drugoj strani u 35. minuti imali dva dobra pokušaja. Stojkić i Čurjurić su pokušali, završnice nije bilo i mreže su ostale mirne sve do kraja prvog poluvremena.

I nastavak donosi dosta zanimljivu utakmicu. Bilo je dobrih pokušaja na obje strane. Golu Zrinjskog su prijetili Anđušić i Bojo, ali se mreže nisu tresle.

S druge strane za goste je Barišić pokušao nakon prekida. Šutirao je pored gola iz dobre pozicije i promjene rezultata nije bilo.

Do kraja je ostalo 0:0. Bilo je još nekoliko dobrih napada, no mreže su ostale mirne.

'Ultrasi' su odali počast tragično preminulom vrataru Krešimiru Bandiću u 23. minuti utakmice.