U-21

Mladi nogometaši BiH remizirali s Crnom Gorom

Sport / Nogomet | 05. 09. 2017. u 19:01 Z.S.

Mlada nogometna U21 reprezentacija Bosne i Hercegovine u prijateljskom susretu u Nikšiću igrala je neriješeno s Crnom Gorom 1:1 (1:1).

Domaći sastav do prednosti je došao u 11. minuti preko Skenderovića, a rezultat je izjednačio Dujaković 23. minuti.

Obje ekipe su do kraja susreta imali nekoliko prilika, ali se rezultat nije mijenjao.

Crna Gora je susret završila s 10 igrača jer je vratar Murić u 86. minuti dobio crveni karton.

'Mladi Zmajevi' igrali je u sastavu: Nemanja Trkulja (46. Azir Muminović), Marijan Ćavar, Eldar Čivić (56. Advan Kadušić), Marko Mihojević (78. Stjepan Lončar), Darko Todorović, Stjepan Radeljić, Besim Šerbečić, Nikola Dujaković (67. Mak Varešanović), Demir Peco (67. Luka Menalo), Hamza Čataković (56. Alimir Aganspahić), Nemanja Anđušić (56. Mićo Kuzminović). Izbornik: Vinko Marinović.