Neće ga

Miralem Pjanić među najlošijima u remiju Barcelone na Parku prinčeva

Za nastup protiv PSG-a Miralem Pjanić je od poznatog portala SofaScore dobio ocjenu 6,5 i bio je jedan od najlošijih u gostujućem timu.
Sport / Nogomet | 11. 03. 2021. u 10:26 Bljesak.info

Nakon što su nogometaši Barcelone eliminirani u osmini finala Lige europskih prvaka, uslijedile su odmah prve reakcije i analize utakmice u Parizu.

Sionoćnji remi protiv PSG-a na Parku prinčeva (1:1), Kataloncima nije bio dovoljan da se nadoknade tri gola zaostatka iz prvog meča na Nou Campu gdje je francuski prvak slavio sa 4:1.

Od 78. minuta na terenu je bio i bh. reprezentativac Miralem Pjanić, ali se nije proslavio. U 15-tak minuta na terenu nije imao utjecaja na igru Barcelone niti je donio neku prevagu u svježini i kreativnosti ekipe.

Za nastup protiv PSG-a od poznatog portala SofaScore dobio je ocjenu 6,5 i bio je jedan od najlošijih u gostujućem timu.

Lošije od Pjanića ocijenjen je samo dvojac iz defanzivne linije Oscar Mingueza (6,3) - Clement Lenglet (6,1).

Epitet igrača utakmice prema ocjenama SofaScora ponio je Keylor Navas, vratar PSG-a, koji je dobio 9,1. Lionel Messi je dobio ocjenu 8.