La Liga

Minimalna pobjeda Seville u drugom kolu Primere

Sevilla je ostvarila drugu pobjedu u sezoni, nakon što su u prvom kolu bili bolji od Espanyola sa 2:0
Sport / Nogomet | 24. 08. 2019. u 09:29 Bljesak.info

U prvoj utakmici drugog kola španjolske La lige sastali su se Granada i Sevilla, a pobjedu je gostujućoj Sevilli od 1:0 donio novi igrač Jordan.

Jordan, koji je u tekućem prijelaznom roku došao iz Eibara pogodio je u 52. minuti za Sevillu.

Gosti su imali više dobrih prilika, a golman Granade Silva imao je pet obrana.

Mladi Sergio Reguilón nije imao previše sreće u svojoj drugoj službenoj utakmici sa Sevillom, u koju je došao na posudbu iz Real Madrida. Nakon sudara Víctorom Díazom, morao je napustiti teren.

Sevilla je ostvarila drugu pobjedu u sezoni, nakon što su u prvom kolu bili bolji od Espanyola sa 2:0, a u sljedećem kolu crveno-bijeli će igrati protiv Celte na domaćem terenu.

Granada ostaje na jednom osvojenom bodu iz dva kola.

U drugoj odigranoj utakmici Levante je na Estadi Ciutat de València pobijedio Villarreal rezultatom 2:1.

Roger Marti bio je stijelac za domaće u 68. i 73, minuti, oba puta iz jedanaesterca, dok je zgoditak za Villarreal postigao Gerard Moreno u 3. minuti utakmice.