Serie A

Milinković-Savić donio tri boda Laziju koji se primakao Juventusu

Goste je u vodstvo doveo Ashley Young (44.) krajem prvog poluvremena, no domaći su u nastavku uspjeli preokrenuti. Prvo je Immobile (50.) iz kaznenog udarca kojega je sam izborio poravnao na 1:1 da bi Milinković-Savić (69.) osigurao tri boda Laziju.
Sport / Nogomet | 16. 02. 2020. u 23:23 Bljesak.info

U velikom derbiju 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je kao domaćin svladao milanski Inter s 2:1 (0-1).

Goste je u vodstvo doveo Ashley Young (44.) krajem prvog poluvremena, no domaći su u nastavku uspjeli preokrenuti.

Prvo je Immobile (50-11m) iz kaznenog udarca kojega je sam izborio poravnao na 1:1 da bi Milinković-Savić (69) osigurao tri boda Laziju.

Hrvatski reprezentativni veznjak Marcelo Brozović igrao je za Inter do 77. minute. Ne može se kazati kako je ovo bila Marcelova večer, naprotiv.

Lazio je ovom pobjedom stigao na drugo mjesto sa 56 bodova, dva više od trećeg Intera, a jednim manje od vodećeg Juventusa koji je ranije u nedjelju svladao Bresciju sa 2:0 (1:0).