Povratak Kralja u Serie A

VIDEO | Ibrakadabra zabio povratnički gol

Ovom pobjedom Milan je sada osma momčad Serie A, dok je Cagliari i dalje šesti, a razlika između ove dvije momčadi smanjila se na četiri boda.
Sport / Nogomet | 11. 01. 2020. u 17:19 Bljesak.info

U 19. kolu talijanske Serie A snage su odmjerili Cagliari i Milan. Utakmica je završila rezultatom 0:2, a strijelci pogodaka bili su Brazilac Leao i legendarni Zlatan Ibrahimović.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka iako su oba sastava imala dobre prilike, da bi u prvoj minuti nastavka Brazilac Leao zabio na asistenciju Castilleja.

Domaći sastav nakon toga je krenuo igrati malo ofenzivnije iako su gosti bili ti koji su imali više udaraca prema golu. Posjed je bio na strani domaćina u tim trenucima, te se činilo kako se mogu vratiti u igru, ali onda na scenu stupa Zlatan Ibrahimović.

Bila je to lijepa akcija Milana, lopta je došla na lijevu stranu do Hernandeza koji prizemnim ubačajem pronalazi 38-godišnjeg Šveđanina, a on takve stvari zabija zatvorenih očiju.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao pa je tako Milan upisao važnu pobjedu na jako teškom gostovanju, prenosi Germanijak.hr.