Serie A

Milan u 97. minuti do boda iz penala; Petarda Atalante

Udinese je protiv Milana poveo golom Becaa u 68. minuti, da bi Rossonere poraza spasio Kessie golom iz jedanaesterca u 97. minuti.
Sport / Nogomet | 03. 03. 2021. u 22:58 Bljesak.info

Milan je opet neugodno iznenadio navijače, a poraza na San Siru spasili su se golom iz penala u 97. minuti.

Udinese je protiv Milana poveo golom Becaa u 68. minuti, da bi Rossonere poraza spasio Kessie golom u 97. minuti.

Ante Rebić odigrao je cijelu utakmicu za Milan.

Atalanta je s visokih 5:1 pobijedila Crotone. Nakon prvih 45 minuta bilo je 1:1, Gosens je u 12. zabio za domaćine, a Simy u 23. za goste.

Klub iz Bergama posao je riješio od 48. do 58. minute kada su zabili tri gola (Palomino, Muriel, Iličić). Konačnih 5:1 postavio je Mirančuk u 85. minuti.

Verona, koja igra odličnu sezonu,  slavila je s 3:0 kod Beneventa golovima Faraonija i Lasagne te autogolom Foulona.

U remiju Genoe i Sampdorije prvo je Zappacosta u 52. zabio za domaćine, a Tonelli je donio bod gostima u 77. minuti.

Cagliari je s 1:0 pobijedio Bolognu, golom Ruganija (19'), dok je Roma s 2:1 slavila kod Fiorentine. Spinazzola je pogađao za obje ekipe (49' i 60', ag), da bi pobjedu Vučici donio Diawara u 83. minuti.

Sassuolo i Napoli su odigrali 3:3 i odličnom susretu punom tempa i prilika glavnu je ulogu u završnici nažalost odigrao sudac Marini. On je ukupno dosudio tri kaznena udarca, dva za domaće i jednog za goste, od toga po jednog za svaku momčad u samoj završnici.

Za Sassuolo su pogađali Maksimović (34'), Berardi (45+1', 11m) i Caputo (90+5', 11 m), dok su strijeci za Napoli bili Zielinski (38'), Di LOrenzo (72') i Insigne (90').

Na ljestvici vodi Inter s 56 bodova uz utakmicu manje, Milan je drugi s 52, Juventus treći s 49.