Ibrakadabra

Milan se pobjedom kod Napolija vratio na vrh Serie A

Za svoju momčad je Ibrahimović prvo pogodio preciznim udarcem glavom u 20. minuti, nakon centrašuta Hernandeza, da bi zatim u 54. ponovno zabio na asistenciju Ante Rebića.
Sport / Nogomet | 22. 11. 2020. u 23:12 Bljesak.info

Lider talijanskog prvenstva AC Milan uzeo je sva tri boda pobjedom 3:1 nad Napolijem u gostima - zahvaljujući stroju za pogotke, Zlatanu Ibrahimoviću.

Sjajni Šveđanin ne prestaje oduševljavati nogometnu javnost, pokazujći da je i dalje svjetska klasa iako ima 39 godina.

Bio je strijelac za svoju momčad preciznim udarcem glavom u 20. minuti, nakon centrašuta Hernandeza, da bi zatim u 54. ponovno zabio na asistenciju Ante Rebića.

Mertens je smanjo u 63. minuti, a Jens Hauge, koji je u igru ušao umjesto Rebića, postigao je konačni rezultat u 95. minuti.

Pred kraj utakmice Ibrahimović se žalio na ozljedu mišića te je u pratnji liječničkog tima Milana napustio teren.

Bh. reprezentativac Krunić je u igru ušao u 87. minuti umjesto Calhanoglua.