Serie A

Milan opet poražen: Fiorentina se prošetala San Sirom

Viole su povele preko Pulgara u 14. minuti. Rossoneri su u 55. ostali s igračem manje kada je izravni crveni dobio Musacchio. Castrovilli je u 66. zabio za 2:0, da bi u 78. gosti preko Riberyja zabili treći gol.
Sport / Nogomet | 30. 09. 2019. u 07:53 Bljesak.info

Milan je u posljednjoj utakmici nedjeljnog programa šestog kola Serie A izgubio na San Siru od Fiorentine 1:3.

Poraza Milana ublažio je Leao.

Ante Rebić kod Milana je ostao na klupi, dok je Milan Badelj za goste odigrao cijelu utakmicu.

Cagliari je protiv Verone, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, odigrao 1-1. Cagliari je poveo u 29. minuti a strijelac je bio João Pedro, a izjednačenje gostima donio je Davide Faraoni (66).