Serie A

Milan jedva slomio Veronu, debitirao Ante Rebić

Za Milan je debitirao Ante Rebić, a priliku za igru dobio je na početku nastavka. Rossoneri su jedini gol postigli u 68. minuti kada je Piatek sigurno penal realizirao.
Sport / Nogomet | 16. 09. 2019. u 07:47 Bljesak.info

AC Milan je teško izborio pobjedu od 1:0 na gostovanju kod Verone u trećem kolu Serie A.

Verona je od 21. minute morala igrati s igračem manje nakon što je izravni crveni karton dobio Stepinski koji je neoprezno startao na Musacchija.

Nakon dva remija nogometaši Rome napokon su upisali pobjedu, na Olimpicu je u nedjelju stradao Sassuolo s 4:2.

Već nakon 33 minute bilo je 4:0 za Romu, a strijelci su bili Bryan Cristante (12), Edin Džeko (19), Henrikh Mkhitaryan (22) i Justin Kluivert (33).

U nastavku Sassuolo je samo uspio ublažiti poraz pogocima Domenica Berardija (53, 72). Nikola Kalinić, koji je na posudbi u Romi, ostao je na klupi.

Inter je vodeći s devet bodova, Bologna i Juventus su na sedam, Torino, Napoli, Atalanta i Milan šest, Roma je na pet, dok Verona ima četiri.