BiH - Njemačka 0:2

Marinović: Njemačka nam je na početku uzela posjed

Marinović najavljuje kako će se BiH boriti za drugo mjesto s Walesom i Belgijom.
Sport / Nogomet | 15. 10. 2019. u 21:27 Fena

Nakon dvije utakmice bez primljenog gola, mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine (U21) poražena je večeras u Zenici od Njemačke s 0:2 (0:1) u trećem susretu kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2021. godine u Sloveniji i Mađarskoj.

"Njemačka nam je na početku uzela posjed. Htjeli smo da izdržimo na početku i dosta je to dobro bilo do prvog gola", kazao je na pres-konferenciji nakon utakmice izbornik Vinko Marinović, koji je dodao kako su u drugom poluvremenu odigrali bolje te imali nekoliko izglednih prilika.

Na pitanje da li je nedostatak igara u klubovima ili preveliki respekt prema rivalu utjecao na greške u prvom poluvremenu, Marinović je kazao da je bilo teško igrati protiv ovakvog rivala, koji je prvi favorit Grupe 9.

"U nekim je trenutcima bilo teško stizati u blokove, kada protivnik uzme posjed. U drugom smo poluvremenu dosta toga popravili- kazao je Marinović, koji je istakao kako je Njemačka favorit te da će vjerovano dobivati i ostale utakmice.

Najavljuje kako će se BiH boriti za drugo mjesto s Walesom i Belgijom.