Ronaldo precizan

Mandžukić izborio penal za pobjedu Juventusa

Ronaldo je pogotkom iz jedanaesterca odlučio torinski derbi.
Sport / Nogomet | 16. 12. 2018. u 09:05 Bljesak.info

Nogometaši Juventusa slavili su u gradskom derbiju protiv Torina sa 1:0, a strijelac je bio Cristiano Ronaldo u 70. minuti iz penala kojeg je izborio Mario Mandžukić.

Nekoliko minuta kasnije, Mandžukić je postigao pogodak, no poništen je zbog zaleđa. Naime, Pjanić je sjajno centrirao, a loptu je Ronaldo glavom prebacio do Mandžukića koji je zatresao mrežu, no pomoćni sudac je podigao zastavicu jer je Portugalac bio u nedozvoljenoj poziciji.

Igrači Intera, nakon što su kiksali u Ligi prvaka, u subotu su u 16. kolu talijanskog prvenstva kod kuće protiv Udinesea slavili sa 1:0, a strijelac je bio Mauro Icardi u 76. minuti iz jedanaesterca.

Za Inter Šime Vrsaljko i Marcelo Brozović odigrali su cijeli susret, dok je Ivan Perišić igrao od 70. minute. Andrija Balić ostao je na klupi za pričuve Udinesea.