Premier League

Manchester United preokretom do pobjede nad Brightonom

Gosti su poveli u 13. minuti golom Dannyja Welbecka koji je šest godina bio član "Crvenih vragova". Welbeck je u karijeri za United je upisao 142 nastupa i postigao 29 golova.
Sport / Nogomet | 04. 04. 2021. u 23:47 Bljesak.info

U susretu 30. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je pobijedio Brighton & Hove Albion sa 2:1 preokrenuvši rezultat u posljednjih pola sata susreta.

Gosti su poveli u 13. minuti golom Dannyja Welbecka koji je šest godina bio član "Crvenih vragova" uz dvije posudbe Prestonu i Sunderlandu.

Za United je upisao 142 nastupa i postigao 29 golova. Nakon Uniteda igrao je i za Arsenal, te Watford, a u Brighton je stigao u listopadu prošle godine.

Izjednačio je Marcus Rashford u 62. minuti, a pobjedu domaćinu donio je Mason Greenwood u 83. minuti.