Champions League

Manchester United dominirao u drugom kolu; Hat-trick Rashforda

Manchester United je s uvjerljivih 5:0 na Old Traffordu porazio RB Leipzig pogocima Greenwooda (21), Rashforda (76, 78, 90+2) i Martiala (86). Uspješno je odigrala i Borussia Dortmund protiv Zenita (2:0).
Sport / Nogomet | 29. 10. 2020. u 00:10 Bljesak.info

U srijedu je odigrano osam utakmica drugog kola Lige prvaka.

U skupini F u Dortmundu je domaća Borussia pobijedila Zenit s 2:0 golovima Sancha (penal) i Haalanda.

Ruski sastav je držao 0:0 sve do 78. minute, kada je Sancho s bijele točke postigao prvi gol, a Norvežanin je pogodio u sudačkoj nadoknadi.

U drugoj utakmici Clubb Brugges i Lazio su odigrali 1:1. Strijelci su bili Correa (14') i Vanaken (42', 11m).

Barcelona je primirila Juventus u Torinu (2:0), dok su u istoj skupini (G) Ferencvaroš i kijevski Dynamo odigrali 2:2.

Nogometaši Chelsea slavili su u susretu 2. kola E skupine Lige prvaka kod Krasnodara s 4:0.

U drugoj utakmici ove skupine Sevilla je kod kuće svladala Rennes s 1:0, golom De Jonga u 55. minuti.

PSG je u skupini H slavio u gostima kod Istanbul Basaksehira s 2:0. PSG je skupo platio pobjedu (2:0) kod debitanta iz Turske jer se u 20. minuti ozlijedila brazilska zvijezda Neymar

U istoj skupini Manchester United je s uvjerljivih 5:0 na Old Traffordu porazio RB Leipzig pogocima Greenwooda (21), Rashforda (76, 78, 90+2) i Martiala (86).

Zanimljivo, svi engleski klubovi u ovom su kolu ubilježili pobjede - bez primljenog gola.