Champions League

Madridski Atletico preko Salzburga u nokaut fazu Lige prvaka

Austrijskom prvaku RB Salzburgu igrala je samo pobjeda, dok je Atleticu bio dovoljan i bod. Na kraju gosti su pobijedili sa 2:0. Bayern je u Muenchenu identičnim rezultatom pobijedio Lokomotiv.
Sport / Nogomet | 09. 12. 2020. u 23:39 Bljesak.info

U skupini A Lige prvaka branitelj naslova FC Bayern je i prije zadnjeg kola osigurao prvo mjesto, a za drugo mjesto borili su se RB Salzburg i Atletico Madrid.

Austrijskom prvaku igrala je samo pobjeda, dok je Atleticu bio dovoljan i bod. Na kraju gosti su pobijedili sa 2:0.

Atletico je poveo u 39. minuti golom Maria Hermosa na ubačaj Yannicka Carrasca koji je u 86. minuti zabio za 2:0.

Bayern je u Muenchenu identičnim rezultatom pobijedio Lokomotiv.

Niklas Sule je u 63. minuti doveo europske prvake u vodstvo, a pobjedu Bavarcima osigurao je Maxim Choupo-Moting golom u 80. minuti.

Na koncu Bayern je osvojio prvo mjesto sa 16 bodova, Atletico je sakupio devet, RB Salzburg ima četiri boda i seli u EL, a Lokomotiv je posljednji s tri boda.