Vježbajte i vi

Luka poslušao dida Tonija i svoj udarac 'vanjskim' doveo do savršenstva

Lukin gol protiv Barce bio je doista prava poslastica, ali za majstore poput njega - ništa neobično. Realovi snimatelji koji prate treninge kluba podfsjetili su da Modrić na treninzima redovito vježba takve udarce.
Sport / Nogomet | 25. 10. 2020. u 11:34 Bljesak.info

Luka Modrić je u subotnjem El Clasicu odigrao svoju 350 utakmicu u dresu Kraljevskog kluba, a bolju proslavu jubileja gotovo da ne može ni zamisliti.

Zaključio je pobjedu svoga kluba od 3:1 prekrasnim golom, pri čemu je domaćeg vratara 'zarotirao' na travi i elegantno pogodio vanjskom stranom kopačke za veliku pobjedu.

Trener Zidane nije mu učinio zadovoljstvo da bude starter u toj utakmici, nego je ušao u 69. minuti, no samo 20-ak minuta na terenu bilo mu je dovoljno kako bi ponio nagradu igrača utakmice po izboru Marcinih čitatelja.

Lukin gol protiv Barce bio je doista prava poslastica, ali za majstore poput njega - ništa neobično.

Realovi snimatelji koji prate treninge kluba podsjetili su da Modrić na treninzima redovito vježba takve udarce.

Poslije utakmice kraljevski klub objavio je video s treninga na kojem je kapetan hrvatske nogometne reprezentacije zabio gotovo identičan gol.

„Vježbom do savršenstva,“ poentirao je Realov community manager.

Očito čuveni savjet kojeg je dao najpopularniji hrvatski umirovljenik Taljat Selmani Toni nije bez neke...