NK Široki Brijeg

Luka Bilobrk najuspješniji vratar u Premijer ligi BiH

Bilobrk je odigrao svih 12 prvenstvenih utakmica, a mrežu je netaknutom sačuvao sedam puta
Sport / Nogomet | 24. 10. 2017. u 15:11 Bljesak.info

Za vratara ''Plavo-bijelih'' Luku Bilobrka susret između Slobode i Širokog Brijega (0:3) na Tušnju bio je sedmi ovosezonski u kojem nije primio pogodak, a tek je jedan od četiri čuvara mreže koji su odigrali svih 12 prvenstvenih utakmica, odnosno 1.080 minuta u ovoj sezoni Premijer lige BiH.

U konkurenciji Vedrana Kjosevskog (FK Željezničar), Bojana Pavlovića (FK Sarajevo) i Dalibora Kozića (NK GOŠK Gabela), koji u ovoj sezoni nisu propustili ni minute na premijerligaškim terenima, Bilobrk je primio najmanje golova - sedam.

I Kjosevski je primio samo sedam pogodaka, ali je upisao jedan "clean sheet" manje od čuvara mreže momčadi s Pecare, objavio je NK Široki Brijeg na službenoj Facebook stranici.