Mladi vratar heroj Hajduka

Ludnica na Poljudu: Vratar Letica zabio za pobjedu u posljednjim sekundama

Kada se već činilo kako će utakmica završiti bez pobjednika ukazao se vratar Letica.
Sport / Nogomet | 10. 03. 2018. u 20:58 Bljesak.info

Hajduk je nakon velike drama slavio protiv Istre 1961 3:2 u 15. kolu Prve HNL, a junak utakmice bio je mladi vratar Karlo Letica. Gosti su vodili 2:1, ali je Hajduk ipak iščupao pobjedu i to doslovno u posljednjim sekundama.

Hajduk je poveo u 16. minuti golom Gyurcsa, izjednačio je Vojnović u 27. minuti, da bi Matei u 53. minuti doveo goste u vodstvo. Said je izjednačio u 71. minuti i posljednjih 20 minuta gledali smo opsadu gostujućeg gola. U 89. minuti Bašić je iz slobodnog udarca uzdrmao vratnicu, a dvije minute kasnije to je učinio i Said, piše Hina.

Kada se već činilo kako će utakmica završiti bez pobjednika ukazao se Letica. Toma Bašić je ubacio loptu u kazneni prostor, lopta se odbila do Kožulja koji je vratio loptu, a Karlo Letica glavom proslijedio u mrežu za veliko slavlje na Poljudu.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 56 bodova, no Hajduk je sada smanjio zaostatak na šest bodova, a treća je Rijeka sa 44 boda i susretom manje.