Ludilo u Torinu

Napoli se vratio nakon -3 pa primio autogol u sudačkoj nadoknadi

Juventus je nakon 62 minute igre imao na prvi pogled nedostižnih 3:0, a onda je Napoli počeo igrati
Sport / Nogomet | 31. 08. 2019. u 23:20 Bljesak.info

Fantastičan derbi odigrali su Juventus i Napoli u drugom kolu Serie A u Torinu. Završilo je 4:3 nakon senzacionalnog povratka Napolija.

Juventus je nakon 62 minute igre imao na prvi pogled nedostižnih 3:0, a onda je Napoli počeo igrati, piše Index.

Nakon što su u prvom poluvremenu Danilo i Higuain postigli golove za Staru damu, to je u 62. minuti napravio i Cristiano Ronaldo nakon sjajne povratne lopte Douglasa Coste.

Napoli je ipak samo četiri minute kasnije uspio preko Manolasa smanjiti na 3:1. U 68. minuti je već bilo 3:2, a strijelac je bio Lozano. Do trećeg gola gosti su došli u 81. minuti golom Di Lorenzija.

Ipak, Juve je na kraju slavio. Nesretni Kalidou Koulibaly je u sudačkoj nadoknadi zabio gol za pobjedu Juventusa i veliku tugu u Napoliju koji je zbog hrabrosti i želje zaslužio barem bod, piše Index.