Finale na Pecari

Ljubotići pobjednici širokobriješke lige mjesnih zajednica

Sport / Nogomet | 17. 08. 2016. u 19:43 D.L.

Mjesna zajednica Ljubotići pobjednik je Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega. Ljubotići su u finalu, igranom pred nešto više od 3.000 gledatelja na stadionu Pecara, uvjerljivo slavili protiv Knešpolja 4:1.

Utakmica je bila riješena već u prvom poluvremenu s obziom da su Ljubotićani na odmor otišli s tri pogotka prednosti. U vodstvo su došli pogotkom T. Galića u 17. minuti. U 30. minuti bilo je 2:0 kada je autogol postigao Kožul. Pet minuta prije kraja poluvremena na nedostižnih 3:0 povisuje Z. Vukoja.

U drugom dijelu susreta Knešpolje je uspjelo smanjiti rezultat, a pogodio je Jure Glavina u 63. minuti. Konačnih 4:1 postavio je I. Kvesić u 71. minuti.

Nakon utakmice izvučena je glavna nagrada tombole, a automobil Renault Clio osvojio je 15-godišnji Mate Zadro. Također, finalistima su dodijeljene medalje i pokali.

Na poluvremenu utakmice nastupili su članovi Hrvatskog cheerleading kluba Široki i sastavi Mažoretkinja Široki.

Ljubotići su tako u svom prvom finalu uspjeli ići do kraja, dok je Knešpolje u svom drugom, i to uzastopnom, finalu opet poraženo.