For Khun Vicha

VIDEO | Leicester pobijedio za poginulog predsjednika

Sport / Nogomet | 03. 11. 2018. u 18:31

Koliko tuge i emocija u Engleskoj. Cijeli vikend u Premiershipu prolazi u znaku preminulog Tajlanđanina Vichaija Srivaddhanaprabhe.

Uoči utakmice Cardiffa i Leicester Cityja održana je minuta šutnje za Vichaija i njegove suradnike.

Leicesterova momčad je preko tjedna odgodila susret Carabao Cupa, no igrači su inzistirali da igraju protiv Cardiffa u čast svojeg vlasnika. Navijači lisica se na stadion došli u majicama s Vichaijevim likom na kojima je pisalo 'The Boss'. Željeli su time odati počast svom dragom predsjedniku.

Izgleda da je ta minuta šutnje najteže pala danskom golmanu Kasperu Schmeichelu koji nije mogao suspregnuti suze. Nakon održane minute šutnje cijeli stadion je ustao i zapljeskao.

''Lisice'' su u gostima u Cardiffu svladale domaćina sa 1:0. Gol odluke postigao je Demarai Gray u 55. minuti.