Boxing Day

Lingard u 91. spasio bod vragovima, Defour zabio golčinu De Gei

Ovo je tek drugi put u 20. slučajeva da momčad koju vodi Mourinho nije izgubila kada je gubila dva razlike. No, kao ni u tom jednom slučaju, nisu ni pobijedili.
Sport / Nogomet | 26. 12. 2017. u 18:01 Bljesak.info

Mini kriza u Manchester Unitedu! Nakon ispadanja od drugoligaša Bristola u Liga kupu 2:1, pa prvenstvenog remija protiv Leicestera 2:2, danas je u 20. kolu Premier lige na Old Traffordu bod odigravši 2:2 uzeo Burnley.

Gosti su Old Trafford 'zaledili' već u trećoj minuti kada se u gužvi najbolje snašao Barnes. Burnley je vodstvo udvostručio u 36. minuti kada je sjajno iz slobodnog udarca s 25 metara pogodio Defour.

Nadu vragova u 53. minuti dao je Lingard golom petom sa sedam metara. Lingard, koji je na poluvremenu zamijenio Ibrahimovića, na kraju je i spasio bod vragovima i to golom u 91. minuti, prenosi Goal.com.

Zanimljivo, ovo je tek drugi put u 20. slučajeva da momčad koju vodi Mourinho nije izgubila kada je gubila dva razlike. No, kao ni u tom jednom slučaju, nisu ni pobijedili.