Bundesliga

Leipzig izgubio lidersku poziciju, debi Danija Olma za ''Bikove''

Donedavni igrač zagrebačkog Dinama Dani Olmo debitirao je za RB Leipzig ušavši s klupe u 69. minuti. Uspio je pogoditi okvir gola, ali ne i samu mrežu.
Sport / Nogomet | 02. 02. 2020. u 10:23 Bljesak.info

U derbiju 20. kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig i Borussia iz Moenchengladbacha su igrali 2-2 (0-2).

Gosti su u prvom poluvremenu stigli do prednosti od 2-0 golovima Pleae (24) i Hofmanna (35), a domaći su u nastavku uspjeli spasiti bod preko Schicka (50) i Nkunkua (89).

Ovim remijem RB Leipzig nije se uspio vratiti na vrh ljestvice, sada ima 41 bod, jedan manje od Bayerna koji je ranije u subotu kao gost svladao Mainz 05 sa 3-1 (3-1).

Borussia Moenchengladbach je četvrta sa 39 bodova, koliko ima i treća Borussia Dortmund koja je u ranijem terminu s uvjerljivih 5-0 svladala Union Berlin.