Polufinale Kupa BIH

Krupa slavila u gostima kod Zvijezde 09

Za pobjedu Krupe tri puta zabio je Nusmir Fajić.
Sport / Nogomet | 11. 04. 2018. u 19:14 Bljesak.info

Nogometaši Krupe slavili su u Etno selu Stanišići u gostima kod Zvijezde 09 rezultatom 4:0 u prvom susretu polufinala Kupa BiH.

Već nakon prvih deset minuta susreta Krupa je vodila rezultatom 2:0, a oba pogotka je postigao Nusmir Fajić.

Fajić je u 34. minuti kompletirao hat-trick za vodstvo gostiju rezultatom 3:0, a konačan rezultat prvog poluvremena za vodstvo gostiju rezultatom 4:0 postavio je Mirosavljević.

U drugom poluvremenu Zvijezda 09 je bila bolja, ali nije uspjela postići ni počasni pogodak.

Revanš susret se igra 18. travnjau Krupi na Vrbasu, gdje bi domaćin i formalno trebao osigurati plasman u finale Kupa BiH, dok će Zvijezda 09 sve snage moći koncentrirati na posljednja dva kola Prve lige RS gdje vodi veliku borbu sa prijedorskim Rudarom za ulazak u Premijer ligu BiH.