Bundesliga

Kriza Milijunaša: Borussia Dortmund izgubila u Mönchengladbachu

Borussia Mönchengladbach pobijedila je Borussiju Dortmund 1:0 u 6. kolu Bundeslige. Jedan od njemačkih derbija produbio je krizu žuto-crnih i stavio pod pritisak trenera Rosea...
Sport / Nogomet | 26. 09. 2021. u 10:51 Bljesak.info

U dvoboju 6. kola Bundeslige Borussia Mönchengladbach je na svom stadionu pobijedila Borussiju Dortmund s 1:0.

Strijelac pobjedničkog gola bio je Zakaria u 37. minuti, a gosti su od 40. minute igrali bez isključenoga Dahouda.

Zahuktali Wolfsburg doživio je prvi poraz 1:3 na gostovanju u Hoffenheimu. Jedan pogodak za domaće postigao je Andrej Kramarić.

Bayern je u petak s igračem manje pobijedio Greuther Fuerth 3:1.

Najuvjerljiviji su bili igrači Leipziga koji su frustraciju lošeg starta iskalili na berlinskoj Herthi, pobijedivši s visokih 6:0.

Leverkusen je svladao Mainz 1:0, dok su Koeln i Frankfurt igrali 1:1.

Vodi Bayern sa 16 bodova ispred Wolsburga (13) i Bayera (13), te Borussie Dortmund (12).