Kramarić zabio "hat-trick", gol za pobjedu postigao u 93. minuti

trebao je samo četiri minute u novoj sezoni da zatrese suparničku mrežu.
Sport / Nogomet | 19. 09. 2020. u 20:00 Bljesak.info

/ Andrej Kramarić

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić trebao je samo četiri minute u novoj sezoni da zatrese suparničku mrežu, a do kraja utakmice u kojoj je Hoffenheim s 2:3 u gostima svladao Koeln dodao je još dva gola.

Napadač Hoffenheima doveo je svoju momčad u vodstvo na gostovanju u Koelnu nakon velike pogreške Hectora, čiji je pokušaj dodavanja svom vrataru Kramarić presjekao i zabio svoj prvi gol sezone.

Na 1:1 izjednačio je Andersson u 22. minuti,  a hrvatski napadač je u sudačkoj nadoknadi prvoga dijela iz kaznenog udarca vratio vodstvo gostima (1:2).

Pet minuta prije kraja utakmice Drexler je izjednačio na 2:2, a onda je Kramarić u trećoj minuti sudačke nadoknade primio loptu od Gaćinovića i svladao istrčalog Horna.

Prije nekoliko dana Kramarić je zabio dva gola u Njemačkom kupu.

Gosti su ostvarili još tri pobjede, a među njima je bio i Freiburg, koji je dobio Stuttgart sa 3:2. Hrvatski branič Borna Sosa ostao je na klupi za pričuve Stuttgarta.

Večeras se sastaju Borussia Dortmund i Borussia Mönchengladbach, a dan ranije minhenski Bayern je "zgazio" Schalke sa 8-0, prenosi HRT.

Rezultati

Eintracht Frankfurt - Arminia 1-1 (Silva 62/ Soukou 51)

Union Berlin - Augsburg 1-3 (Bulter 75/ Vargas 40, Gregoritsch 82, Hahn 89)

Koeln - Hoffenheim 2-3 (Andersson 22, Drexler 86/ Kramarić 3, 45+3pen, 90+2)

Werder - Hertha 1-4 (Selke 69/ Pekarik 42, Lukebakio 45+2, Cunha 62, Córdoba 90)

Stuttgart - Freiburg 2-3 (Kalajdžić 71, Wamangituka 81/ Petersen 8, Sallai 26, Grifo 47)