Bundesliga

Kovaču (rođendanski) bod protiv Bayerna

Sport / Nogomet | 15. 10. 2016. u 18:01 Z.S.

Frankfurt, hrvatskog trenera Nike Kovača, odigrao je 2:2 s Bayernom. Bavarci su poveli preko Robbena u 10. minuti, da bi Huszti potkraj prvog poluvremena izjednačio.

Početkom nastavka novo vodstvo Bayernu osigurao je Kimmich, a drugi žuti, odnosno crveni karton dobio je u 65. minuti strijelac Huszti. No Frankfurt je s igračem manje u 78. minuti izjednačio preko Fabiena. Bio je to sumnjiv gol, vjerojatno postignut iz zaleđa, ali bod je bio tu za Frankfurt i treneru Niki Kovaču najbolji mogući rođendanski poklon.

Andrej Kramarić, koji je odigrao svih 90 minuta, je u 81. minuti s bijele točke pogodio za 2:1 pobjedu Hoffenheima protiv Freiburga. Prije toga Wagner je u 25. minuti doveo domaćina u vodstvo, a izjednačio je na 1:1 Niederlechner u 78. minuti.