Kiks uoči El Clasica

Kobna pogreška Ter Stegena odnijela pobjedu Barceloni

Vratar Ter Steger koštao je ''Blaugranu'' pobjede.
Sport / Nogomet | 14. 12. 2019. u 20:15 Bljesak.info

Španjolski nogometni prvak Barcelona u susretu je 17. kola Primere na gostovanju kod Real Sociedada u San Sebastianu igrala 2-2 (1-1).

Domaći su poveli iz dubiozno dosuđenog kaznenog udarca kojega je realizirao Oyarzabal (12-11m), a do poluvremena je na 1-1 poravnao Griezmann (38). Početkom nastavka Barcelona je stigla do preokreta preko Suareza (49), a konačnih 2-2 postavio je Isak (62) nakon velike pogreške vratara Barcelone Ter Stegena, javlja Hina.

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu do 79. minute.

Vodeća Barcelona sada ima 35 bodova, jedan više od drugog Real Madrida koji u nedjelju gostuje kod Valencije, dok je Real Sociedad četvrti sa 28 bodova, tri manje od treće Seville.

U prvom subotnjem susretu Levante je kao gost svladao Granadu sa 2-1 (0-0). Levante je sada 11. sa 23 boda, a Granada deveta sa 24.