Klopp

Klopp se požalio zbog broja penala Unitedu

Southampton je u ponedjeljak na svom St. Mary's stadionu svladao vodeći Liverpool 1:0, a pogodak je postigao Danny Ings odlično izvedenim lobom već u 2. minuti utakmice.
Sport / Nogomet | 05. 01. 2021. u 15:22 Bljesak.info

Trener Liverpoola Juergen Klopp, nakon poraza 0:1 od Southamptona u 17. kolu Premier lige, smatra da ih je sudac oštetio jer nije dosudio penal u 51. minuti kada je branič Svetaca Jack Stephens igrao rukom u šesnaestercu, piše Hina.

''Meni je to izgledalo kao čisti penal. Obratio sam se četvrtom sucu, a on mi je odgovorio da je već izvršena VAR provjera i da nema penala. Za Manchester United je u dvije godine dosuđeno više penala negoli za Liverpool u pet i pol godina koliko sam ovdje. Kako je to moguće, možda je greška u meni'', izjavio je za britanske medije Klopp.

''Nažalost to ne možemo promijeniti, ali to ne može biti alibi za našu lošu partiju. Mi se moramo promijeniti i na to se moramo fokusirati'', dodao je.

Nakon ovih riječi mnogi se pitaju je li pretjerao?

Unatoč tome Redsi su ostali na vrhu ljestvice sa 33 boda, koliko ima i drugoplasirani Manchester United, ali United ima utakmicu manje. Treći je Leicester sa 32 boda, a Southampton je na šestom mjestu sa 29 bodova.