Vlasnici pobjegli sa stadiona

Kaos u Londonu: Navijači West Hama upali na teren, kapetan oborio huligana

Ljutiti navijači počeli su upadati na travnjak, pa se čak kapetan Mark Noble potukao s jednim navijačem i srušio ga na travnjak
Sport / Nogomet | 10. 03. 2018. u 21:15 Bljesak.info

Kaos kakav se rijetko viđa u Engleskoj dogodio se na utakmici Premierlige između West Hama i Burnleya (0:3).

Londonski klub dominirao je u prvom poluvremenu i promašivao sjajne prilike, a onda na startu drugog primio pogodak.

Ljutiti navijači, koji su ove sezone očekivali borbu za Ligu prvaka, a ne borbu za ostanak, počeli su upadati na travnjak, pa se čak kapetan Mark Noble potukao s jednim navijačem i srušio ga na travnjak. Nije bio jedini igrač West Hama koji se ušao u obračun s huliganima, piše Index.hr.

Zatim je utrčalo još navijača, a kad su napustili travnjak utakmica je nastavljena. Za West Ham bi možda bolje bilo da nije, jer je već minutu kasnije primio novi gol.

To je bio signal navijačima da krenu s još žešćim skandiranjem protiv uprave kluba, čak su i pokušali napasti čelnike u loži. Policija je zatim vlasnike kluba Davida Sullivana i Davida Golda savjetovala da napuste stadion, što su oni i na kraju napravili.